439-mr6-2022 “Про участь в обласному конкурсі проєктів регіонального розвитку Львівщини у 2022 році “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
2022 року Борислав №

Про участь в обласному конкурсі проєктів
регіонального розвитку Львівщини
у 2022 році
Відповідно до ст.25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення Львівської обласної ради від 18.02.2021 року №60 «Про затвердження Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки», беручи до уваги рішення постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності , лист управління культури, молоді фізичної культури та спорту від 24 січня 2022 року №13, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Взяти участь в конкурсі проєктів регіонального розвитку Львівської області на 2022 рік за об’єктом «Капітальний ремонт багатофункціонального спортивного комплексу на території КНП “Бориславський міський парк культури і відпочинку” по вул. Шевченка 37 в м. Бориславі Дрогобицького району Львівської області».
2. Відділу розвитку Бориславської міської ради (Балабанська Оксана) здійснити необхідні заходи для участі в конкурсі проєктів регіонального розвитку Львівської області на 2022 рік, відповідно до п.1.
3. Директору Комунального некомерційного підприємства «Бориславський міський парк культури і відпочинку» Сагану Ігорю надати необхідну інформацію щодо об’єкту будівництва «Капітальний ремонт багатофункціонального спортивного комплексу на території КНП “Бориславський міський парк культури і відпочинку” по вул. Шевченка 37 в м. Бориславі Дрогобицького району Львівської області»
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну та постійну комісію з гуманітарних питань, депутатської етики та законності (Спас Андрій).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments