440-mr6-2022 “Про участь в обласному конкурсі проєктів регіонального розвитку Львівщини у 2022 році”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

______________ Борислав № ________

Про участь в обласному конкурсі проєктів регіонального розвитку Львівщини у 2022 році

Відповідно до пп.1 п.а ч.1 ст.31, ст.40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення Львівської обласної ради від 18.02.2021 року № 60 „Про затвердження Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021 – 2025 роки” та переліку необхідних документів для подання проєктної заявки на конкурс проєктів регіонального розвитку Львівської області на 2022 рік, враховуючи рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку і оборонної роботи від _______ 2022 року №___, рішення постійної депутатської комісії з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики від _______2022 року №___, беручи до уваги клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від ___________р. № 01-10/____, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Взяти участь в конкурсі проєктів регіонального розвитку Львівської області на 2022 рік за об’єктом будівництва «Реконструкція водопроводу на вулиці Зеленій в м.Борислав Львівської області».

2. Відділу розвитку Бориславської міської ради (Балабанська Оксана) здійснити необхідні заходи для участі в конкурсі проєктів регіонального розвитку Львівської області на 2022 рік, відповідно до п.1 рішення.

3. Управлінню житлово-комунального господарства Бориславської міської ради (Левицький Олег) надати необхідну інформацію щодо об’єкту будівництва «Реконструкція водопроводу на вулиці Зеленій в м.Борислав Львівської області» до відділу розвитку Бориславської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа, заступника міського голови Солоненко Світлану відповідно до розподілу їх функціональних обов’язків.

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments