443-mr6-2022 “Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка» Бориславської міської ради Львівської області на 2022рік”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

___________________ Борислав № ________

Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка» Бориславської міської ради Львівської області на 2022рік

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.91 Бюджетного кодексу України, рішення Бориславської міської ради від 23.12.2021р. № 755 «Про бюджет Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік», беручи до уваги клопотання директора КП «КНП «Стоматологічна поліклініка» від 24 січня 2022р № 8/01 та з метою забезпечення ефективного функціонування комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка» Бориславської міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму фінансової підтримки Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка» Бориславської міської ради Львівської області на 2022рік, що додається.

2. Фінансовому управлінню (Юрій ПЕТРІВ) здійснювати загальну координацію, фінансування та моніторинг виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з (Роксоляна ГАРАСИМІВ) та постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики.

Міський голова
Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments