497-mr5-2021 “Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
2021 року Борислав №________

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки
Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 33, 36, 118, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги довідки відділу архітектури та містобудування, розглянувши заяву Пилипчика Олега, Олексовського Михайла, Довжинського Івана про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від _________2021 року №_____, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити Пилипчику Олегу Володимировичу, який зареєстрований у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 11,2 га у с.Ясениця – Сільна Дрогобицького району Львівської області для ведення особистого селянського господарства у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає вимогам містобудівної документації. Відповідно до проекту передачі земельних часток (паїв) у приватну власність та формування землеволодінь і землекористувань на території Ясенице – Сільнянської сільської ради Дрогобицького району Львівської області – землі запасу під випасання худоби та відповідно до п.1 ст.121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності не більше 2,0 гектара для ведення особистого селянського господарства.

2. Відмовити Олексовському Михайлу Васильовичу, який зареєстрований у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 6,4429 га у с.Ясениця – Сільна Дрогобицького району Львівської області для ведення городництва у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає вимогам містобудівної документації. Відповідно до проекту передачі земельних часток (паїв) у приватну власність та формування землеволодінь і землекористувань на території Ясенице – Сільнянської сільської ради Дрогобицького району Львівської області – земельна ділянка розпайована на 5 земельних ділянок для товарного виробництва спадкоємцям паїв.

3. Відмовити Довжинському Івану Михайловичу, який зареєстрований у с.Ясениця – Сільна Дрогобицького району Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 8,1699 га у с.Ясениця – Сільна Дрогобицького району Львівської області для сільськогосподарського призначення у зв’язку з тим, що земельна ділянка знаходиться в межах уже сформованої земельної ділянки площею 9,6981 га (кадастровий номер 4621282900:05:000:0350), переданої Держгеокадастром, як землі запасу, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам. Земельна ділянка розташована вздовж потічка, межує з водним об’єктом та є інвестиційно приваблива для туристичних та рекреаційних цілей, та відповідно до частини 1 статті 134 Земельного Кодексу України вільні земельні ділянки підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments