498-mr5-2021 “Про відмову у розробленні проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
2021 року Борислав №______

Про відмову у розробленні проекту землеустрою
щодо відведення земельних ділянок
Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 118, 123 Земельного кодексу України, статей 17, 18, 19, 24, 25 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, беручи до уваги довідки відділу архітектури та містобудування, розглянувши заяви Лисик Галини, Гриньківа Олега, Гриньківа Володимира, Дурбак Марії, Когут Любові, Строцяк Мар’яни, Гайгеля Андріана, Томко Марії про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від _________________2021 року №______, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити Лисик Галині Йосифівні, яка зареєстрована у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0800 га на вул. Ірини Сеник у м.Бориславі Львівської області для ведення садівництва, у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає вимогам містобудівної документації, так як згідно з генеральним планом та планом зонування міста земельна ділянка знаходиться в існуючій житловій забудові та зона озеленених територій загального користування.

2. Відмовити Гриньківу Олегу Євгеновичу, який зареєстрований у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1200 га на вул. Раточинській у м.Бориславі Львівської області для ведення садівництва, у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає вимогам містобудівної документації, так як згідно з генеральним планом та планом зонування міста земельна ділянка знаходиться в існуючій житловій забудові, де ділянки надаються для будівництва житла після розроблення містобудівної документації (детального плану території).

3. Відмовити Гриньківу Володимиру Євгеновичу, який зареєстрований у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1200 га на вул. Раточинській у м.Бориславі Львівської області для ведення садівництва, у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає вимогам містобудівної документації, так як згідно з генеральним планом та планом зонування міста земельна ділянка знаходиться в існуючій житловій забудові, де ділянки надаються для будівництва житла після розроблення містобудівної документації (детального плану території).

4. Відмовити Дурбак Марії Василівні, яка зареєстрована у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0800 га на вул.В.Івасюка у м.Бориславі Львівської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, у зв’язку з тим, що на цю земельну ділянку прийнято рішення міської ради від 09 квітня 2014 року №1355 про розроблення детального плану території для розміщення індивідуального житлового будинку, проте не затверджено дану містобудівну документацію.

5. Відмовити Когут Любові Миколаївні, яка зареєстрована у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га на вул. С. Петлюри у м.Бориславі Львівської області для ведення індивідуального садівництва, у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає вимогам містобудівної документації, так як згідно з генеральним планом та планом зонування міста – зона озеленених територій загального користування, які призначаються для повсякденного відпочинку населення.

6. Відмовити Строцяк Мар’яні Андріївні, яка зареєстрована у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0500 га на вул. Дрогобицькій у м. Бориславі Львівської області для ведення садівництва, у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає вимогам містобудівної документації, так як згідно з генеральним планом та планом зонування міста земельна ділянка знаходиться в існуючій житловій забудові, де ділянки надаються для будівництва житла.

7. Відмовити Гайгелю Андріану Ігоровичу, який зареєстрований у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га на вул.Трускавецькій у м.Бориславі Львівської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає вимогам містобудівної документації, так як згідно з генеральним планом та планом зонування міста – зона озеленених територій загального користування, які призначаються для повсякденного відпочинку населення. Через земельну ділянку проходить газопровід НГВУ “Бориславнафтогаз” та ділянка потрапляє в червоні лінії вул.Трускавецької.

8. Відмовити Томко Марії Мирославівні, яка зареєстрована у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га на вул. С.Бандери у м.Бориславі Львівської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає вимогам містобудівної документації, так як згідно затвердженого детального плану території передбачена перспективна забудова (біфункціонального житла).

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments