№5-prv-2020 “Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення та будівлі, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Борислава”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
__________________          Борислав           № ________

Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення та будівлі, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Борислава

Відповідно до підпункту 10 пункту б статті 30, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», беручи до уваги звернення управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури від 13 січня 2020 року № 01-20/ , виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Зареєструвати право комунальної власності за територіальною громадою міста Борислава, в особі Бориславської міської ради на об’єкти нерухомого майна – нежитлові приміщення та будівлі, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Борислава, згідно з переліком, що додається.
2. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури Борисласької міської ради вжити заходів для реєстрації у встановленому порядку права комунальної власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, відповідно до пункту 1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю. Химина.

Міський голова                                                              І. Яворський

Attachments