578-mr5-2022 “Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
2021 року Борислав №______

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок
Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 118, 123 Земельного кодексу України, статей 17, 18, 19, 24, 25 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, розглянувши заяви Андруневич Галини, Добрянського Володимира, Добрянського Михайла, Павлик Анни про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, беручи до уваги довідки відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від ____________2021 року №_____, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити Андруневич Галині Михайлівні, яка зареєстрована у с.Підмонастирок Дрогобицького району Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2697 га у с. Підмонастирок Дрогобицького району Львівської області для ведення особистого селянського господарства у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає вимогам містобудівної документації. Відповідно до проекту землеустрою щодо внесення змін в проект роздержавлення і приватизації земель Урізької сільської ради Дрогобицького району Львівської області ця земельна ділянка знаходиться в межах с.Підмонастирок, в зоні житлової забудови. На земельну ділянку не розроблено жодної містобудівної забудови.

2. Відмовити Добрянському Володимиру Васильовичу, який зареєстрований у с.Уріж Дрогобицького району Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га у с.Винники Дрогобицького району Львівської області для ведення особистого селянського господарства у зв’язку з тим, що відповідно до пункту 6 статті 118 Земельного кодексу України не подані графічні матеріали, на яких зазначене бажане місце розташування земельних ділянки.

3. Відмовити Добрянському Михайлу Васильовичу, який зареєстрований у с.Уріж Дрогобицького району Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га у с.Винники Дрогобицького району Львівської області для ведення особистого селянського господарства у зв’язку з тим, що відповідно до пункту 6 статті 118 Земельного кодексу України не подані графічні матеріали, на яких зазначене бажане місце розташування земельних ділянки.
4. Відмовити Павлик Анні Миколаївні, яка зареєстрована у смт.Підбужі Дрогобицького району Львівської області у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га у с.Винники Дрогобицького району Львівської області для ведення особистого селянського господарства у зв’язку з тим, що земельна ділянка сформована і відповідно до рішення Бориславської міської ради від 28 жовтня 2021 року №637, включена до переліку вільних земельних ділянок для підготовки Лоту для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments