579-mr5-2022 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Міцкевича,3 м.Бориславі та надання її об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Міцкевича,3” в постійне користування”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
2022 року Борислав №________

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Міцкевича,3 м.Бориславі та надання її об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Міцкевича,3” в постійне користування

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 42, 92, 123, 125, 1861 Земельного кодексу України, ст.25, 50 Закону України “Про землеустрій”, п.5 ст.16 Закону України “Про Державний земельний кадастр”, розглянувши заяву керівника об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Міцкевича,3” про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в постійне користування, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від ______________2022 року № _______, міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2336 га на вул.Міцкевича,3 у м.Бориславі Львівської області (кадастровий номер 4610300000:04:052:0241) та надати її об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Міцкевича,3” (код юридичної особи 42004044) в постійне користування для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, за рахунок земель не наданих у власність та користування (землі житлової та громадської забудови).

2. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Міцкевича,3” провести державну реєстрацію права постійного користування на земельну ділянку.

3. Дрогобицькому управлінню Головного управління державної податкової служби у Львівській області провести нарахування податкових платежів з часу державної реєстрації права постійного користування на земельну ділянку та здійснювати контроль за поступленням коштів.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments