580-mr5-2022 “Про дозвіл комунальному підприємству “Кінотеатр “Каменяр” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Шевченка,25 у м.Бориславі”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
2022 року Борислав №_____

Про дозвіл комунальному підприємству “Кінотеатр “Каменяр”
на розроблення проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки на вул.Шевченка,25 у м.Бориславі

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 123, 134 Земельного кодексу України, розглянувши заяву комунального підприємства “Кінотеатр “Каменяр” про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від _______________2022 року №________, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити комунальному підприємству “Кінотеатр “Каменяр” розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2800 га на вул.Шевченка,25 у м.Бориславі Львівської області для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування 03.05, із земель, не наданих у власність та користування (землі громадської забудови).

2. Комунальному підприємству “Кінотеатр “Каменяр” виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, згідно з вимогами чинного законодавства та подати на затвердження до міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments