609-mr5-2022 “Про відмову у розробленні проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
2022 року Борислав №______

Про відмову у розробленні проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 118, 123 Земельного кодексу України, статей 17, 18, 19, 24, 25 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, розглянувши заяви Пригнара Ярослава, Федевича Олега, Федевича Віталія, Феська Олександра, Стороженка Юрія про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, беручи до уваги довідки відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від __________2022 року №________, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити Пригнару Ярославу Івановичу, який зареєстрований у м.Бориславі, у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 0,0600 га на вул.С.Петлюри у м.Бориславі Львівської області для ведення садівництва у зв’язку з тим, що місце розташування земельних ділянок не відповідають вимогам містобудівної документації, так як згідно з генеральним планом та планом зонування міста земельна ділянка знаходиться в житловій забудові та земельна ділянка перебуває в оренді для ведення городництва.

2. Відмовити, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1200 га на вул.Буковиця у м.Бориславі Львівської області для ведення садівництва, у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає вимогам містобудівної документації, так як згідно з генеральним планом та планом зонування міста земельна ділянка знаходиться в зоні озеленених територій загального користування, які призначаються для повсякденного відпочинку населення і земельна ділянка потрапляє в санітарно – захисну зону нафтозбірного пункту “Кінцевий”, гірничого відводу НГВУ “Бориславнафтогаз”, а саме:
2.1) Федевичу Олегу Івановичу, який зареєстрований у с.Урич Стрийського району Львівської області;
2.2) Федевичу Віталію Андрійовичу, який зареєстрований у м.Бориславі Львівської області

3. Відмовити Феську Олександру Юрійовичу, який зареєстрований у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100 га на вул.Раточинській у м.Бориславі Львівської області для будівництва та обслуговування гаража, у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає вимогам містобудівної документації, так як із поданих графічних матеріалів не можна встановити відповідність санітарним та будівельним нормам.

4. Відмовити Стороженку Юрію Івановичу, який зареєстрований у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га на вул. Богуна у м. Бориславі Львівської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка знаходиться у власності Смагули Семена Миколайовича на підставі Державного акту від 29 грудня 2001 року ЛВ №2494

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments