№63-prv-2020 „Про надання згоди ФОП Андросову А.Г. на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
___________________           Борислав            № ________

Про надання згоди ФОП Андросову А.Г. на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна

Відповідно до статті 29, статті 31 та статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку надання орендарю згоди орендодавця комунального майна на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна територіальної громади міста Борислава, затвердженого рішенням Бориславської міської ради від 20.12.2018р. № 1637, беручи до уваги звернення фізичної-особи підприємця Андронова Андрія Георгійовича від 31 січня 2020 року, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Надати згоду фізичній-особі підприємцю Андросову Андрію Георгійовичу на здійснення за рахунок власних коштів невід’ємних поліпшень орендованого нерухомого майна – нежитлової будівлі А-1 загальною площею 800, 8 кв.м. та господарської будівлі А-2 площею 168, 0 кв.м. на вул. Шкільна, 26, у м. Бориславі відповідно до переліку робіт, що додається.
2. Комунальному некомерційному підприємству «Центральна міська лікарня міста Борислава» (В. Головчак) здійснювати контроль за проведенням невід’ємних поліпшень комунального майна відповідно до пункту 1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю. Химина та постійну комісію з питань управління комунальною власністю, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Р. Зелінський).

Міський голова                                                             І. Яворський

Attachments