641-mr5-2022 “Про надання дозволу Службі автомобільних доріг у Львівській області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
2022 року Борислав №_____

Про надання дозволу Службі автомобільних доріг у Львівській області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 67, 123 Земельного кодексу України, розглянувши звернення Служби автомобільних доріг у Львівській області про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від ________________2022 року №_________, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити Службі автомобільних доріг у Львівській області розробити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною орієнтовною площею 42,0 га для будівництва та експлуатаційного утримання автомобільної дороги державного значення Т-14-15 Мостиська – Самбір – Борислав на землях Бориславської міської територіальної громади, а саме:
1.1) 9,0 га у с.Попелі Дрогобицького району Львівської області;
1.2) 15,0 га у с.Ясениця – Сільна Дрогобицького району Львівської області;
1.3) 18,0 га у с.Уріж Дрогобицького району Львівської області.

2. Службі автомобільних доріг у Львівській області виготовити технічну документацію із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, згідно з вимогами чинного законодавства та подати її на затвердження до міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments