№68-prv-2022 “Про підтвердження факту перебування об’єкта нерухомого майна у комунальній власності Бориславської міської територіальної громади”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
_________            Борислав           № ________

Про підтвердження факту перебування
об’єкта нерухомого майна у комунальній
власності Бориславської міської територіальної громади

Відповідно до підпункту 10 пункту б статті 30, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127 “Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, беручи до уваги клопотання управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури від 15 лютого 2022 року № 01-20/59, з метою врегулювання відносин власності щодо нежитлових приміщень та будівель, які належать до комунальної власності Бориславської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Підтвердити факт перебування у комунальній власності Бориславської міської територіальної громади в особі Бориславської міської ради, об’єкта нерухомого майна – нежитлової будівлі літ. А-1 – громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами загальною площею 1773,6 кв. м, за адресою: вул. Шкільна, 25, м. Борислав, Львівська область.
2. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури Борисласької міської ради вжити заходів для реєстрації у встановленому порядку права комунальної власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, відповідно до пункту 1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія.

Міський голова                                                                                 Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments