751-mr5-2023 “Про внесення змін до пунктів 1 та 2 рішення виконавчого комітету Ясенице – Сільнянської сільської ради від 22 серпня 1991 року №49”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
____ 2023 року Борислав №_______

Про внесення змін до пунктів 1 та 2
рішення виконавчого комітету
Ясенице – Сільнянської сільської ради
від 22 серпня 1991 року №49

Відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12 Земельного кодексу України, враховуючи припинення повноважень Ясенице – Сільнянської сільської ради та правонаступництво Бориславської міської ради прав та обов’язків сільської ради, розглянувши заяву Мирослава Качмара про внесення змін до рішення міської ради, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від ________________2023 року №______, міська рада

В И Р І Ш И Л А

1. Внести зміни до пунктів 1 та 2 рішення виконавчого комітету Ясенице – Сільнянської сільської ради Дрогобицького району Львівської області від 22 серпня 1991 року №49 “Про виділення земельної ділянки та дозвіл індивідуального житлового будівництва”, де замість “гр.Качмару Мирону Григоровичу”, читати “гр.Качмару Мирославу Григоровичу”.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Дмитро Герман).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments