860-mr6-2019 “Про надання дозволу виконавчому комітету Бориславської міської ради на передачу металевих труб”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

______________ Борислав № ________

Про надання дозволу виконавчому комітету Бориславської міської ради на передачу металевих труб

Відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Бориславської міської ради від 30 березня 2017 року № 621 «Про надання згоди на отримання благодійної допомоги», беручи до уваги лист комунального підприємства «Еко-Місто» від 23 листопада 2018 року № 288, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дозволити виконавчому комітету Бориславської міської ради (коменданту адмінбудинку Б.Фринцко) передати металеві труби, отримані від НГВУ «Бориславнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» як благодійна допомога територіальній громаді міста Борислава, комунальному підприємству «Еко-Місто», а саме:
1.1) металеві труби НКТ 2,5 73/6.5 гл. б/у Ø 73 мм. загальною довжиною 70,0 м.п. на суму 952,20 гривень, для виконання робіт із влаштування приміщення для складування сипучих матеріалів на території державного комунального підприємства «ЖЕК №3» за адресою: вулиця С. Бандери,5 місто Борислава, 82300;
2. Комунальному підприємству «Еко-Місто» (І. Сорока) використати отримані металеві труби за призначенням відповідно до п.1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Р. Садлівського, керуючого справами виконкому І. Кобилецького та постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, оборонної роботи (І. Тарновецький) відповідно до розподілу їх функціональних обов’язків.
.

Міський голова І. Р. Яворський

Attachments