862-mr6-2019 “Про затвердження Положення про фінансове управління Бориславської міської ради та Положення про відділи у складі фінансового управління міської ради”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
2019 року Борислав № __

Про затвердження Положення про
фінансове управління Бориславської
міської ради та Положення про відділи
у складі фінансового управління міської
ради.

Відповідно до ч.4 ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рішення постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики від ___________ 2019 року №___ та листа начальника фінансового управління міської ради Ю.І.Петріва від 06 березня 2019 року №01-35/160, міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити Положення , що додаються :
1.1 про фінансове управління Бориславської міської ради;
1.2 про бюджетний відділ у складі фінансового управління Бориславської міської ради;
1.3 про відділ доходів у складі фінансового управління Бориславської міської ради ;
1.4 про відділ бухгалтерського обліку і звітності у складі фінансового управління Бориславської міської ради.

2. Визнати таким , що втратили чинність рішення міської ради від 16 серпня 2007 року №367 «Про затвердження Положень про бюджетний відділ фінансового управління міської ради , про відділ доходів фінансового управління міської ради , про відділ бухгалтерського обліку і звітності фінансового управління міської ради » та рішення міської ради від 21 грудня 2009 року №1042 «Про затвердження Положення про фінансове управління Бориславської міської ради у новій редакції.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови С.Д.Солоненко та постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів , економіки , здійснення державної регуляторної політики (Б.М.Городиського).

Міський голова І.Р.Яворський

Attachments