867-mr6-2019 “Про надання дозволу ДКП «ЖЕК № 1» на списання з балансу двоквартирного житлового будинку № 6 на вул. Яворницького”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я
____________________ Борислав № ___________

Про надання дозволу ДКП «ЖЕК № 1»
на списання з балансу двоквартирного
житлового будинку № 6 на вул. Яворницького

Відповідно до п.31 ч.1 ст.26, ч.5, 8 ст.60 Закону України ˝Про місцеве самоврядування в Україні˝, ст. 10, 12 Закону України ˝Про приватизацію державного житлового фонду˝, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, оборонної роботи від 2019 р. № , з питань управління комунальною власністю, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності від 2019 р. № , лист в.о. начальника ДКП «ЖЕК № 1» Антонич В. О. , заяви гр. Чопик О.О., гр. Федяя А.В. та клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 26 лютого 2019 року № 60-жк, міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Дозволити державному комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна контора № 1» списати з балансу двоквартирний житловий будинок, який розташований за адресою: вул. Яворницького, 6, м. Борислав, Львівська область, 82300.

2. Утворити комісію для списання з балансу ДКП «ЖЕК № 1» двоквартирного житлового будинку у складі:

Антонич В. О. – в.о. начальника ДКП «ЖЕК №1», голови комісії;
Романіва Б.М. – головного спеціаліста з технічного нагляду управління житлово-комунального господарства та енергозбереження;
Ровенської Г. Л. – головного бухгалтера ПП «Борислав – Комфорт»;
Кікіса Р. І. – начальника відділу комунального майна управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради;
Федяй А.В. – співвласниці квартири № 1 двоквартирного будинку № 6 на вул. Яворницького.
Чопик О.О. – власниці квартири № 2 двоквартирного будинку № 6 на вул. Яворницького.

3. За результатами роботи комісії голові комісії Антонич В.О. скласти акт про списання двоквартирного будинку з балансу ДКП «ЖЕК № 1» та подати його на затвердження виконавчому комітету міської ради.

4. Припинити ДКП «ЖЕК № 1» право користування земельною ділянкою площею 2283 кв.м. на вул. Яворницького, 6 у м. Бориславі Львівської області з часу затвердження виконавчим комітетом акту про списання двоквартирного будинку з балансу.

5. В.о. начальника ДКП «ЖЕК № 1» Антонич В.О. повідомити мешканців будинку про початок процедури списання з балансу будинку та про необхідність оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку, яка закріплена за будинком.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Р. Садлівського та постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та оборонної роботи (І. Тарновецький).

Міський голова І.Р.Яворський

Attachments