868-mr6-2019 “Про надання дозволу ДКП «ЖЕК № 3» на списання з балансу багатоквартирного житлового будинку № 6 на вул. Довженка”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я
____________________ Борислав № ___________

Про надання дозволу ДКП «ЖЕК № 3»
на списання з балансу багатоквартирного
житлового будинку № 6 на вул. Довженка

Відповідно до п.31 ч.1 ст.26, пп.5, 8 ст.60 Закону України ˝Про місцеве самоврядування в Україні˝, Законів України ˝Про обʼєднання співвласників багатоквартирного будинку˝, ˝Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку˝, Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 301, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, оборонної роботи від 2019 р. № , з питань управління комунальною власністю, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності від 2019 р. № , звернення голови правління ОСББ «Блок-6» та клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 26 лютого 2019 року № 61-жк, міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Дозволити державному комунальному підприємству «ЖЕК № 3» списати з балансу багатоквартирний житловий будинок, який розташований за адресою: вул. Довженка, 6, м. Борислав, Львівська область, 82300.

2. Утворити комісію для списання з балансу ДКП «ЖЕК № 3» багатоквартирного житлового будинку у складі:

Оршак І.В. – в. о. начальника ДКП «ЖЕК № 3», голова комісії;
Мельник Р.І. – майстра ДКП «ЖЕК № 3»;
Романів Б.М. – головного спеціаліста з технічного нагляду управління житлово-комунального господарства та енергозбереження;
Кікіс Р.І. – начальника відділу комунального майна управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради;
Гаврилів І.М. – голови правління ОСББ «Блок-6»;

3. За результатами роботи комісії голові комісії Оршак І. В. скласти акт про списання багатоквартирного житлового будинку з балансу ДКП «ЖЕК № 3» та подати його на затвердження виконавчому комітету міської ради.

4. Припинити ДКП «ЖЕК № 3» право користування земельною ділянкою площею 4635 кв.м. на вул. Довженка, 6 у м. Бориславі Львівської області з часу затвердження виконавчим комітетом акту про списання багатоквартирного житлового будинку з балансу.

5. В. о. начальника ДКП «ЖЕК № 3» Оршак І. В. повідомити мешканців про початок процедури списання з балансу будинку та про необхідність оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку, яка закріплена за будинком.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Р. Садлівського та постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та оборонної роботи (І. Тарновецький).

Міський голова І.Р.Яворський

Attachments