869-mr6-2019 “Про надання дозволу ДКП «ЖЕК № 3» на списання з балансу трьохквартирного житлового будинку № 121 на вул. Шевченка”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я
____________________ Борислав № ___________

Про надання дозволу ДКП «ЖЕК № 3»
на списання з балансу трьохквартирного
житлового будинку № 121 на вул. Шевченка

Відповідно до п.31 ч.1 ст.26, ч.5, 8 ст.60 Закону України ˝Про місцеве самоврядування в Україні˝, ст. 10, 12 Закону України ˝Про приватизацію державного житлового фонду˝, ˝Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку˝, Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року №301, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, оборонної роботи від 2019 р. № , з питань управління комунальною власністю, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності від 2019 р. № , лист в.о. начальника ДКП «ЖЕК № 3» І.Оршак, заяви гр. Громко М.М., Лободи О.Ю., Євсейчик А.І. та клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 26 лютого 2019 року № 63-жк, міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Дозволити державному комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна контора № 3» списати з балансу трьохквартирний житловий будинок, який розташований за адресою: вул. Шевченка, 121, м. Борислав, Львівська область, 82300.

2. Утворити комісію для списання з балансу ДКП «ЖЕК № 3» трьохквартирного будинку у складі:

Оршак І.В. – в. о. начальника ДКП «ЖЕК № 3», голова комісії;
Мельник Р.І. – майстер ДКП «ЖЕК № 3»;
Романів Б.М. – головний спеціаліст з технічного нагляду управління житлово-комунального господарства та енергозбереження;
Кікіс Р.І. – начальник відділу комунального майна управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради;
Громко М.М. – співвласник квартири № 1 трьохквартирного будинку № 121 на вул. Шевченка
Лобода О.Ю. – співвласниця квартири № 2 трьохквартирного будинку № 121 на вул. Шевченка
Євсейчик А.І. – співвласник квартири № 3 трьохквартирного будинку № 121 на вул. Шевченка

3. За результатами роботи комісії голові комісії Оршак І. В. скласти акт про списання трьохквартирного житлового будинку з балансу ДКП «ЖЕК № 3» та подати його на затвердження виконавчому комітету міської ради.

4. Припинити ДКП «ЖЕК № 3» право користування земельною ділянкою площею 211 кв.м. на вул. Шевченка, 121 у м. Бориславі Львівської області з часу затвердження виконавчим комітетом акту про списання трьохквартирного житлового будинку з балансу.

5. В.о. начальника ДКП «ЖЕК № 3» Оршак І. В. повідомити мешканців про початок процедури списання з балансу будинку та про необхідність оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку, яка закріплена за будинком.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Р. Садлівського та постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та оборонної роботи (І. Тарновецький).

Міський голова І.Р.Яворський

Attachments