870-mr6-2019 “Про затвердження Програми сприяння діяльності співвласників багатоквартирних житлових будинків у місті Борислав на 2019-2025 роки”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
____________________ Борислав № ______

Про затвердження Програми сприяння діяльності співвласників багатоквартирних житлових будинків у місті Борислав на 2019-2025 роки

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26 Закону України ˝Про місцеве самоврядування в Україні˝, Закону України ˝Про обʼєднання співвласників багатоквартирного будинку˝, ст. 322, ч. 2 ст. 382 Цивільного кодексу України, Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст. 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», беручи до уваги клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 12.03.2019 року № 77-жк, міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити Програму сприяння діяльності співвласників багатоквартирних житлових будинків у місті Борислав на 2019-2025 роки, що додається.

2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Ю.Петрів) щорічно при формуванні міського бюджету передбачати видатки на виконання Програми сприяння діяльності співвласників багатоквартирних житлових будинків у місті Борислав на 2019-2025 роки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.Химина, постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку і оборонної роботи (І.Тарновецький) та на постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики (Б.Городиський).

Міський голова І.Р.Яворський

Attachments