№915-mr5-2019 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Трускавецькій, 125 та надання її в оренду”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
______________ Борислав _________

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Трускавецькій, 125 та надання її в оренду

Відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 93, 124, 1861 Земельного кодексу України, ст.33 Закону України “Про оренду землі”, п.5 ст.16 Закону України “Про Державний земельний кадастр”, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 13 лютого 2019 року №51/2, розглянувши заяву громадянина Ревкевича В.М. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в оренду, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити громадянину Ревкевичу Віктору Миколайовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5430 га на вул. Трускавецькій, 125 у м. Бориславі (кадастровий номер 4610300000:11:025:0248) та надати її в оренду терміном на 10 років для виробничих потреб за рахунок земель запасу, не наданих у власність та користування (землі промисловості).

2. Громадянину Ревкевичу В.М. протягом двох місяців з дня прийняття цього рішення укласти договір оренди землі та провести державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку.

3. Бориславській Державній податковій інспекції Дрогобицького управління Головного управління державної фіскальної служби у Львівській області провести нарахування податкових платежів з часу державної реєстрації права оренди та здійснювати контроль за поступленням коштів.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та заступника міського голови С.Д. Солоненко відповідно до розподілу їх функціональних обов’язків.

Міський голова І.Р.Яворський

Attachments