№924-mr5-2019 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Братів Лисиків, 4 у м.Бориславі та про надання земельної ділянки в оренду”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
______________ Борислав _________

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Братів Лисиків, 4 у м.Бориславі та про надання земельної ділянки в оренду

Відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 123, 124 Земельного кодексу України, ст.33 Закону України “Про оренду землі”, п.5 ст.16 Закону України “Про Державний земельний кадастр”, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 20 лютого 2019 року №52/1, розглянувши заяву громадянина Гангура В.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в оренду, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити громадянину Гангуру Валерію Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2856 га на вул. Братів Лисиків, 4 у м. Бориславі (кадастровий номер 4610300000:14:040:0075) та надати її в оренду терміном на 10 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості із земель не наданих у власність та користування (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення).

2.. Громадянину Гангуру В.В. протягом двох місяців з дня прийняття цього рішення укласти договір оренди землі та провести державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку.

3. Бориславській Державній податковій інспекції Дрогобицького управління Головного управління державної фіскальної служби у Львівській області провести нарахування податкових платежів з часу державної реєстрації права оренди та здійснювати контроль за поступленням коштів.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І.Р.Яворський

Attachments