931-mr5-2019 “Про вилучення з прибудинкової території земельної ділянки та про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
____________ Борислав _______________

Про вилучення з прибудинкової території земельної ділянки та про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 40, 118, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги рішення постійної з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 13 лютого 2019 року №51/32, від 20 лютого 2019 року №52/8, №52/5, №52/10, №52/13, розглянувши заяви громадян Гаєвишин Л.М., Ільківа Р.В., Матківської Г.Й., Рентюк Г.Б., Рибака О.В. про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити ДКП “ЖЕК №1” право користування та вилучити з прибудинкової території №12 на вул.В.Івасюка у м.Бориславі земельну ділянку площею 50 кв.м.

2. Дозволити розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гараж із земель запасу міста (землі житлової та громадської забудови), а саме:
2.1) – 50 кв.м на вул.В.Івасюка у м. Бориславі громадянці Гаєвишин Любові Михайлівні;
2.2) – 50 кв.м. на вул.С.Коваліва у м.Бориславі громадянину Ільківу Роману Васильовичу.

3. Дозволити розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, із земель запасу міста (землі сільськогосподарського призначення), а саме:
3.1) – 1000 кв.м. на вул.Б.Хмельницького у м.Бориславі громадянці Матківській Галині Йосипівні;
3.2) – 1000 кв.м. на вул.С.Бандери у м.Бориславі громадянці Рентюк Ганні Богданівні;
3.3) – 800 кв.м. вул.Проектованій у м.Бориславі громадянину Рибаку Олександру Володимировичу.

4. Зазначеним вище громадянам виготовити технічні документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, згідно з вимогами чинного законодавства та протягом десяти місяців подати їх на затвердження до міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І.Р.Яворський

Attachments