936-mr5-2019 “Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю “Гуртово – роздрібна торгово – виробнича фірма “Емілія” на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
________________ Борислав № ________

Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю “Гуртово – роздрібна торгово – виробнича фірма “Емілія” на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Відповідно до п. 34 ч. 1ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 42, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 13 лютого 2019 року №51/21, №51/28, розглянувши заяви товариства з обмеженою відповідальністю “Гуртово – роздрібна торгово – виробнича фірма “Емілія” про виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості), міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю “Гуртово-роздрібна торгово – виробнича фірма “Емілія” виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) площею 40 кв.м. на вул. Дрогобицькій, 40 та площею 250 кв.м. на вул. Міцкевича, 6 у м. Бориславі для обслуговування нежитлової будівлі у зв’язку з тим, що на цих земельних ділянках знаходяться багатоквартирні житлові будинки. У відповідності до статті 42 Земельного кодексу України земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні житлрві будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності, надаються в постійне користування підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І. Р. Яворський

Attachments