940-mr5-2019 “Про відмову громадянам на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
_______________ Борислав __________

Про відмову громадянам на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельних ділянок
Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 118, 123 Земельного кодексу України, статей 17, 18, 19, 24, 25 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 16 січня 2019 року №47/7, від 23 січня 2019 року №48/3, від 30 січня 2019 року №49/4, від 13 лютого 2019 року №51/3, №51/4, №51/9, №51/13, №51/17, №51/18, №51/27, №51/39, №51/44, №51/47, №51/49, №51/50, розглянувши заяви громадян Хайнацької Н.П., Дзюбак О.Г., Грановського Р.І., Веприка Л.П., Олексина В.Б., Макух О.М., Богданова Р.Л., Думяк О.С., Градика М.С., Шимоняк Г.О., Лепак Н.Л., Радика О.Л., Шаха Р.В., Панчак Г.С. про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити громадянці Хайнацькій Надії Петрівні розробити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 1000 кв.м. для будівництва та обслуговування житлового будинку та площею 555 кв.м. для ведення садівництва на вул.Дрогобицькій у м. Бориславі у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно з генпланом міста частково потрапляє у водооохоронну зону струмка.

2. Відмовити громадянці Дзюбак Оксані Гнатівні розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 50 кв.м. для будівництва та обслуговування гаража на вул.Тустановицькій у м. Бориславі у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації. Відповідно до таблиці 10.6 ДБН Б.2.2-12:2018 “Планування і забудова територій”, порушена норма відстані від гаражів до шкільної установи.

3. Відмовити громадянину Грановському Роману Ігоровичу розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 500 кв.м. на вул.Ірини Сеник у м. Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка є інвестиційно привабливою і не відповідає містобудівній документації, згідно з генпланом міста – існуюча громадська і житлова забудова.

4. Відмовити громадянину Веприку Любомиру Павловичу розробити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 1200 кв.м. на вул.Тустановицькій у м.Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно з генпланом міста потрапляє в охоронну зону планувальних обмежень НГВУ “Бориславнафтогаз”..

5. Відмовити громадянину Олексину Володимиру Богдановичу розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 300 кв.м. для ведення садівництва на вул.Шевченка у м. Бориславі у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно з генпланом міста потрапляє в прибудинкову територію багатоквартирного житлового будинку.

6. Відмовити громадянці Макух Ользі Миколаївні розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1000 кв.м. на вул.Лесі Українки у м.Бориславі для будівництва та обслуговування житлового будинку у зв’язку з тим, що на цю земельну ділянку не розроблено та не затверджено містобудівну документацію (детальний план території).

7. Відмовити громадянину Богданову Роману Любомировичу розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1000 кв.м. на вул.Тустановицькій у м. Бориславі для будівництва та обслуговування житлового будинку у зв’язку з тим, що на цю земельну ділянку не розроблено та не затверджено містобудівну документацію (детальний план території).

8. Відмовити громадянці Думяк Олені Степанівні розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 700 кв.м. на вул.Джерельній у м. Бориславі для будівництва та обслуговування житлового будинку у зв’язку з тим, що на цю земельну ділянку не розроблено та не затверджено містобудівну документацію (детальний план території).

9. Відмовити громадянину Градику Миколі Степановичу розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1000 кв.м. на вул.Крутій у м. Бориславі для будівництва та обслуговування житлового будинку у зв’язку з тим, що на цю земельну ділянку не розроблено та не затверджено містобудівну документацію (детальний план території).

10. Відмовити громадянці Шимоняк Галині Орестівні розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1000 кв.м. на вул.Дрогобицькій у м. Бориславі для будівництва та обслуговування житлового будинку у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно з якою виділення земельних ділянок проводять після процедури громадських слухань та затвердження містобудівної документації (детальний план території).

11. Відмовити громадянці Лепак Наталії Любомирівні розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 100 кв.м. на вул.Б.Хмельницького у м.Бориславі для будівництва та обслуговування гаража у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації. На цю земельну ділянку не розроблено та не затверджено містобудівну документацію (детальний план території).

12. Відмовити громадянину Радику Олександру Любомировичу розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 80 кв.м. на вул.Короленка у м.Бориславі для будівництва та обслуговування гаража у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації. На цю земельну ділянку не розроблено та не затверджено містобудівну документацію (детальний план території).

13. Відмовити громадянину Шаху Роману Володимировичу розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1000 кв.м. на вул.С.Бандери,44 “а” у м.Бориславі для будівництва та обслуговування житлового будинку у зв’язку з тим, що на цій земельній ділянці знаходиться незавершене будівництво, власником якого є громадянка Бірак Г.Й.

14. Відмовити громадянці Панчак Галині Степанівні розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 35 кв.м. на вул.Героїв ОУН УПА у м. Бориславі для будівництва та обслуговування гаража у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно з генпланом міста потрапляє на прибудинкову територію житлового будинку та у водооохоронну зону річки.

15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І. Р. Яворський

Attachments