Рішення Бориславської міської ради “Про демонтаж обеліска колишнього пам’ятника на вул. Весняній в м.Бориславі Дрогобицького району Львівської області “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
23 грудня 2021 року Борислав №777

Про демонтаж обеліска колишнього пам’ятника на вул. Весняній в м.Бориславі Дрогобицького району Львівської області

Відповідно до ст. 30, 31 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 6, 25 Закону України “Про охорону культурної спадщини”, Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності, ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи накази Міністерства культури України від 26 листопада 2015 року №977 та від 04 квітня 2016 року №200 «Про не знесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України», беручи до уваги рішення постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності від 20.12.2021 р. №18/1 та з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 15.12.2021р. №35/20, розглянувши доповідну записку начальника управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бреня Любомира, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Демонтувати обеліск колишнього пам’ятника на вул.Весняній в м.Бориславі Дрогобицького району Львівської області.

2. КП «ЕКО – МІСТО» забезпечити здійснення демонтажу обеліска колишнього пам’ятника на вул.Весняній в м.Бориславі Дрогобицького району Львівської області.

3. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради (Бреньо Любомир) рішення розмістити на офіційному веб – сайті міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія, першого заступника міського голови Садлівського Романа, постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро) та з гуманітарних питань, депутатської етики та законності (Спас Андрій).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments