Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
17 жовтня 2019 року Борислав №2144

Про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 35, 118, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 27 березня 2019 року №57/6, №57/31, розглянувши заяви Фридер М.М., Лихої О.М. про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити розробити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва, із земель запасу міста (землі сільськогосподарського призначення), а саме:
1.1) – 1000 кв.м. на вул.Мазепи у м.Бориславі громадянці Фридер Мар’яні Михайлівні, яка проживає у м. Бориславі;
1.2) – 800 кв.м. на вул.С.Петлюри у м.Бориславі громадянці Лихій Ользі Миколаївні, яка проживає у м. Бориславі.

2. Зазначеним вище громадянам виготовити технічні документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, згідно з вимогами чинного законодавства та протягом десяти місяців подати їх на затвердження до міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І.Р. Яворський

Вкладення