Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
26 травня 2020 року Борислав №2491

Про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо
відведення земельних ділянок

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 35, 36, 118, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 12 лютого 2020 року №85/22, №85/21, розглянувши заяви громадян Теш Р.М., Теша В.А. про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити громадянці Теш Руслані Миколаївні, яка зареєстрована у м.Бориславі виготовити проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2000 кв.м. на вул.Гірній у м.Бориславі для ведення городництва, із земель запасу міста, не наданих у власність та користування (сільськогосподарського призначення).

2. Дозволити громадянину Тешу Володимиру Анатолійовичу, який зареєстрований у м.Бориславі, виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1200 кв.м. на вул. Б. Хмельницького у м. Бориславі для ведення садівництва, із земель запасу міста, не наданих у власність та користування (землі сільськогосподарського призначення).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І.Яворський

Attachments