Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
09 липня 2020 року Борислав №2547

Про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 40, 118, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги довідку головного архітектора, розглянувши заяви громадян Начала Ю.Б., Ільченка Р.С., Петрикевича Р.М. про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 07.07.2020 року №93/12, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити виготовити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів, із земель запасу, не наданих у власність та користування (землі житлової та громадської забудови), а саме:
1.1) – 30 кв.м. на вул.С.Коваліва в гаражному товаристві “Сигнал-2” у м.Бориславі громадянину Начасу Юрію Богдановичу, який зареєстрований у м.Бориславі;
1.2) – 30 кв.м. на вул. Володимира Великого в гаражному товаристві “Генератор” у м. Бориславі громадянину Ільченку Руслану Станіславовичу, який зареєстрований у м. Бориславі.

2. Дозволити громадянину Петрикевичу Роману Миколайовичу, який зареєстрований у м. Бориславі, виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1000 кв.м. на вул..Володимира Великого у м. Бориславі для будівництва та обслуговування житлового будинку, із земель запасу, не наданих у власність та користування (землі сільськогосподарського призначення).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І. Р. Яворський

Attachments