Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та про вилучення з прибудинкової територій земельної ділянки”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
27 червня 2019 року Борислав №1950

Про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та про вилучення з прибудинкової територій земельної ділянки
Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 40, 118, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 06 березня 2019 року №54/2, від 03 квітня 2019 року №58/17, від 20 березня 2019 року №56/6, розглянувши заяви громадян Ліщинського А.М., Телюка Б.П., Лахмана І.Й. про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити громадянину Ліщинському Андрію Миколайовичу, який зареєстрований у м.Бориславі, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1000 кв.м. на вул..Мазепи у м.Бориславі для будівництва та обслуговування житлового будинку, із земель запасу міста (землі сільськогосподарського призначення).

2. Припинити ДКП “ЖЕК №1” право користування та вилучити з прибудинкової території будинку №42 на вул.Д.Галицького у м.Бориславі земельну ділянку площею 50 кв.м.

3. Дозволити розробити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів, із земель запасу міста (землі житлової та громадської забудови), а саме:
3.1) – 50 кв.м. на вул.Д.Галицького у м.Бориславі громадянину Телюку Богдану Петровичу, який зареєстрований у м.Бориславі;
3.2) – 60 кв.м. на вул.Шкільній у м. Бориславі в гаражному товаристві “Фанта” громадянину Лахману Ігорю Йосиповичу, який зареєстрований у с.Залокоть Дрогобицького району Львівської області.

4. Зазначеним вище громадянам виготовити технічні документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, згідно з вимогами чинного законодавства та протягом десяти місяців подати їх на затвердження до міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І.Р. Яворський

Вкладення