Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
28 лютого 2019 року Борислав №1776

Про дозвіл громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Відповідно до п. 34 ч. 1ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 35, 40, 118, 123 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України „Про землеустрій”, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 06 грудня 2018 року №44/22, №44/14, розглянувши заяви громадян Штиха А.З., Дмитрик І.В., про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості), міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити громадянину Штиху Андрію Зеноновичу виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) площею 30 кв.м. на вул..Володимира Великого в гаражному товаристві “Генератор” у м. Бориславі для будівництва та обслуговування гаража, за рахунок земель запасу, не наданих у власність та користування (землі житлової та громадської забудови ).

2. Дозволити громадянці Дмитрик Іванні Володимирівні виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) площею 500 кв.м. на вул. С.Бандери,65 у м.Бориславі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, за рахунок земель запасу, не наданих у власність та користування (землі житлової та громадської забудови ).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І.Р.Яворський

Вкладення