Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
04 вересня 2019 року Борислав №2064

Про дозвіл громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Відповідно до п. 34 ч. 1ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 40, 118, 123 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України „Про землеустрій”, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 04 квітня 2018 року №23/51, розглянувши заяву громадян Кваші Г.М., Пігура М.С., Кіт М.М. про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити громадянам Кваші Галині Мирославівні, Пігуру Мирославу Степановичу, Кіт Марії Миколаївні, які зареєстровані у м.Бориславі, виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 912 кв.м. на вул..Карпатська Брама,20 у м.Бориславі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, за рахунок земель запасу, не наданих у власність та користування (землі житлової та громадської забудови).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І. Р. Яворський

Attachments