Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
26 серпня 2020 року Борислав №2595

Про дозвіл громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 40, 791, 118, 123 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України „Про землеустрій”, розглянувши заяви громадян Манька В.З., Гнатишак Н.О., Шестопалко Н.М. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 12.08.2020 року №97/3, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити виготовити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земель, які надані для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови), а саме:
1.1) – 1000 кв.м. на вул.Трускавецькій,102 у м.Бориславі громадянину Маньку Володимиру Зеновійовичу, який зареєстрований у Бориславі;
1.2) – 600 кв.м. на вул.Каденюка,41 у м.Бориславі громадянці Гнатишак Надії Олексіївні, яка зареєстрована у м.Бориславі.

2. Дозволити громадянці Шестопалко Надії Мирославівні, яка зареєстрована у м.Бориславі, виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 24 кв.м. на вул..В.Івасюка в гаражному товаристві “Ріпник” у м.Бориславі для будівництва та обслуговування гаража, за рахунок земель, які надані для будівництва і обслуговування гаражів (землі житлової та громадської забудови).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І.Яворський

Attachments