Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл громадянам виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості)”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
14 листопада 2019 року Борислав №2192

Про дозвіл громадянам виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Відповідно до п. 34 ч. 1ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 40, 118, 123 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України „Про землеустрій”, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 02 жовтня 2019 року №73/23, №73/28, розглянувши заяви громадян Пеляка П.А., Михалківа С.М. про виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Дозволити виготовити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, за рахунок земель запасу, не наданих у власність та користування (землі житлової та громадської забудови ), а саме:
1.1) – 600 кв.м. на вул.Володимира Великого,141 “д” у м.Бориславі громадянину Пеляку Петру Адрійовичу, який зареєстрований у м. Бориславі;
1.2) – 600 кв.м. у провул.Гірському,7 у м.Бориславі громадянину Михалківу Степану Миколайовичу, який зареєстрований у м. Бориславі.

2 Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І. Р. Яворський

Attachments