Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл ГУ ДФС у Львівській області на реалізацію майна, яке перебуває у податковій заставі в рахунок погашення податкової заборгованості ДКП «ЖЕК №1”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
31 січня 2019 року Борислав №1688

Про дозвіл ГУ ДФС у Львівській області на реалізацію майна, яке перебуває у податковій заставі в рахунок погашення податкової заборгованості ДКП «ЖЕК №1»
Відповідно до пункту 5 статті 60 та статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 95 Податкового кодексу України, беручи до уваги звернення ГУ ДФС у Львівській області від 09.08.2018 р. № 27898/10/13-01-17-06-08 та управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури від 28.01.2019 року № 75/01-20, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл Головному управлінню Державної фіскальної служби у Львівській області реалізувати нерухоме майно, яке перебуває у податковій заставі, а саме – нежитлову будівлю загальною площею 156, 1 кв.м., за адресою: вул. Шевченка, 3, м. Борислав, Львівська область, в рахунок погашення податкової заборгованості державного комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора № 1».

2. Державному комунальному підприємству «ЖЕК №1» (В.Антонич) протягом двох місяців з дня прийняття цього рішення, здійснити експертну оцінку майна та подати на затвердження міському голові м. Борислава, відповідно до чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.Химина, першого заступника міського голови Р.Садлівського, заступника міського голови С.Солоненко та постійну комісію з питань управління комунальною власністю, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Р. Зелінський).

Міський голова І.Р. Яворський

Attachments