Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на С.Бандери у м.Бориславі”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
28 жовтня 2021 року Борислав №675

Про дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на С.Бандери у м.Бориславі

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 35, 40, 118, 123 Земельного кодексу України, розглянувши заяви Сухаревського Вадима, Братона Руслана, Сердюка Сергія про виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 12 травня 2021 року №15/9, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити виготовити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 1000 кв.м. на вул.С.Бандери у м.Бориславі для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, із земель запасу міста (землі сільськогосподарського призначення), а саме:
1.1) Сухаревському Вадиму Олеговичу, який зареєстрований у м.Берегово Закарпатської області.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments