Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл Релігійній громаді Української Греко-Католицької Церкви в селі Попелі Дрогобицького району Львівської області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
19 травня 2022 року Борислав №972

Про дозвіл Релігійній громаді Української Греко-Католицької Церкви в селі Попелі Дрогобицького району Львівської області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 92, 123, 134 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Релігійної громади Української Греко-Католицької Церкви в селі Попелі Дрогобицького району Львівської області про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 23 лютого 2022 року №40/20, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити Релігійній громаді Української Греко-Католицької Церкви в селі Попелі Дрогобицького району Львівської області розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1200 га на вул. Лесі Українки у с.Попелі Дрогобицького району Львівської області для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (обслуговування культової споруди – церкви Покрови Пресвятої Богородиці) 03.04, за рахунок земель запасу, не наданих у власність та користування (землі житлової та громадської забудови).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments