Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл відділу освіти Бориславської міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у с.Попелі Дрогобицького району Львівської області”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
23 грудня 2021 року Борислав №845

Про дозвіл відділу освіти Бориславської міської ради на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
у с.Попелі Дрогобицького району Львівської області

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 92, 123, 125, розглянувши заяву відділу освіти Бориславської міської ради про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 22.12.2021 року №36/10, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити відділу освіти Бориславської міської ради розробити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовними площами 3,7247 га та 0,0291 га у с. Попелі Дрогобицького району Львівської області для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти – загальноосвітньої школи 03,02, за рахунок земель, не наданих у власність та користування (землі житлової та громадської забудови).

2. Відділу освіти Бориславської міської ради виготовити технічну документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, згідно з вимогами чинного законодавства та подати її на затвердження до міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments