Рішення Бориславської міської ради “Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
14 листопада 2019 року Борислав №2195

Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 35, 40, 118, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 02 жовтня 2019 року № 73/5, від 24 квітня 2019 року №61/51, розглянувши заяви громадян Орави О.А., Линів М.Г. про виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити громадянину Ораві Олексію Адольфовичу, який зареєстрований у м. Бориславі, виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 800 кв.м. на вул.Проектованій у м.Бориславі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, із земель запасу міста (землі сільськогосподарського призначення).

2. Дозволити громадянці Линів Марії Григорівні, яка зареєстрована у м.Бориславі, виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1200 кв.м. на вул.Мазепи у м. Бориславі для ведення садівництва, із земель запасу міста (землі сільськогосподарського призначення).

3. Зазначеним вище громадянам виготовити технічні документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, згідно з вимогами чинного законодавства та протягом десяти місяців подати їх на затвердження до міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І. Р. Яворський

Attachments