Рішення Бориславської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
23 вересня 2021 року Борислав №609

Про надання дозволу на розроблення проектів
землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 33,35, 118, 123 Земельного кодексу України, Закону України “Про особисте селянське господарство”, розглянувши заяви Юсько Мирослави, Якимів Олени про дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельнихї ділянок, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 22.09.2021 року №28/5, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити Юсько Мирославі Андріївні, яка зареєстрована у с. Попелі Дрогобицького району Львівської області, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0700 га у с. Попелі Дрогобицького району Львівської області для ведення особистого селянського господарства, за рахунок земель запау, не даних у власність та користування (землі сільськогосподарського призначення).

2. Дозволити Якимів Олені Миронівні, яка зареєстрована у м.Винники Львівської області, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га у с.Попелі Дрогобицького району Львівської області для ведення садівництва, за рахунок земель запасу, не даних у власність та користування (землі сільськогосподарського призначення).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments