Рішення Бориславської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
23 вересня 2021 року Борислав №608

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 40, 118, 123 Земельного кодексу України, розглянувши заяви Яремчука Василя, Германа Дмитра, Юськів Марії, Заікіна Олександра про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 22.09.2021 року №28/10, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити розробити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул.С.Коваліва в гаражному товаристві “Веселка” у м.Бориславі Львівської області в для будівництва та обслуговування гаражів (02.05), із земель, не наданих у власність або користування (землі житлової та громадської забудови), орієнтовною площею, а саме:
1.1) 0,0050 га Яремчуку Василю Юрійовичу, який зареєстрований у м. Бориславі Львівської області;
1.2) 0,0060 га Герману Дмитру Володимировичу,. який зареєстрований у м. Бориславі Львівської області.

2. Дозволити Юськів Марії Леонідівні, яка зареєстрована у м.Бориславі Львівської області, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га на вул.С.Коваліва в гаражному товаристві “Сигнал-2” у м.Бориславі Львівської області для будівництва та обслуговування гаража (02.05), із земель, не наданих у власність або користування (землі житлової та громадської забудови).

3. Дозволити Заікіну Олександру Анатолійовичу, який зареєстрований у м.Бориславі Львівської області, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га на вул.С.Бандери у м.Бориславі Львівської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01), із земель, не наданих у власність або користування (землі житлової та громадської забудови).

4. Дозволити Бориславській міській раді розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га на вул.Шевченка,11 у м.Бориславі Львівської області для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, із земель, не наданих у власність або користування (землі житлової та громадської забудови).

6. .Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments