Рішення Бориславської міської ради “Про надання згоди на отримання благодійної допомоги “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
23 грудня 2021 року Борислав №780

Про надання згоди на отримання благодійної допомоги

Відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.13 Бюджетного кодексу України , Постанов Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року № 1295 «Про затвердження Порядку розподілу товарів, отриманих як благодійна допомога, та контролю за цільовим розподілом благодійної допомоги у вигляді наданих послуг або виконаних робіт», беручи до уваги витяг з протоколу засідання Правління ПАТ «Укрнафта» від 23 листопада 2021 року № 14 щодо виділення благодійної допомоги, рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, оборонної роботи від 22.12.2021 р. №17/3 та клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 07 грудня 2021 року №01-10/442, міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Надати згоду на отримання від ПАТ «Укрнафта» благодійної допомоги у вигляді безоплатного надання брухту чорних металів списаних панелей основи бурової вежі ОБ-53 в кількості 4 щт., для влаштування мостового переходу через р. Бистриця в с.Винники Бориславської міської територіальної громади. Загальна вартість благодійної допомоги складає 88374,93 грн.

2. Благодійна допомога , визначена п.1 цього рішення, приймається від імені та в інтересах Бориславської міської територіальної громади, матеріальні цінності (панелі основи бурової вежі) і передаються в комунальну власність виключно за цільовим призначенням.

3. Визначити управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міської ради відповідальним за прийняття благодійної допомоги, визначеної п.1 цього рішення.

4. Зобов’язати управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради (Левицький Олег) передати, а комунальне підприємство «Еко-Місто» (Сорока Іван) прийняти за актом приймання-передачі матеріальні цінності, зазначені в п.1 цього рішення.

5. Комунальному підприємству «Еко-Місто» використати отримані матеріали за призначенням відповідно до п.1 цього рішення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа та постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, оборонної роботи (Тарновецький Ігор).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments