Рішення Бориславської міської ради “Про прийняття в комунальну власність Бориславської міської територіальної громади спеціального санітарного автомобіля, переданого в рамках міжнародної гуманітарної допомоги та передачу його в оперативне управління”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

02 червня 2022 року
Борислав
№979

Про прийняття в комунальну власність Бориславської міської територіальної громади спеціального санітарного автомобіля, переданого в рамках міжнародної гуманітарної допомоги та передачу його в оперативне управління
Відповідно до п.30 ч.1 ст.26Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.78, 137 Господарського кодексу України, беручи до уваги доручення міського голови Ігоря Яворського від 02.06.2022 року № 01-20/114 та рішення постійної комісії з питань управління комунальною власністю, торговельного, побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності від 02.06.2022 р. №20/1, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняття в комунальну власність Бориславської міської територіальної громади в особі Бориславської міської ради Львівської області спеціалізований санітарний автомобіль Volkswagen Transporter CW205AM, переданий в рамках міжнародної гуманітарної допомоги.

2. Передати спеціалізований санітарний автомобіль Volkswagen Transporter CW205AM в оперативне управління Комунальному некомерційному підприємству «Центральна міська лікарня м. Борислава» Бориславської міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та заступника міського голови Роксоляну Гарасимів, постійну комісію з питань управління комунальною власністю, торговельного, побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Андросов Андрій).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments