Рішення Бориславської міської ради “Про припинення користування та вилучення земельної ділянки, про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

14 листопада 2019 року Борислав №2204

Про припинення користування та вилучення земельної ділянки, про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 35, 36, 118, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 07 серпня 2019 року №68/19, №68/18, від 28 серпня 2019 року №70/10, розглянувши заяви громадян Просяновської О.І., Коблик Г.П., Мойшевич І.В. про виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити ДКП “ЖЕК №1” право користування та вилучити з прибудинкової території будинку №15 на вул. Героїв ОУН УПА у м. Бориславі земельну ділянку площею 1200 кв.м..

2. Дозволити громадянам виготовити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва, із земель запасу міста (землі сільськогосподарського призначення), а саме:
2.1) – 1200 кв.м. на вул. Героїв ОУН-УПА громадянці Просяновській Ользі Іванівні, яка зареєстрована у м. Бориславі;
2.2) – 1000 кв.м. на вул.Тустановицькій громадянці Коблик Галині Павлівні, яка зареєстрована у м. Трускавці;
2.3) – 1200 кв.м. на вул.Володимира Великого громадянці Мойшевич Іванні Василівні, яка зареєстрована у с.Свидник Турківського району Львівської області.

3. Зазначеним вище громадянам виготовити технічні документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, згідно з вимогами чинного законодавства та протягом десяти місяців подати їх на затвердження до міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М.Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І. Р. Яворський

Attachments