Рішення Бориславської міської ради “Про розроблення детального плану території для розміщення індивідуальної житлової забудови на вул. Раточинській в м.Бориславі Дрогобицького району Львівської області”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
23 грудня 2021року Борислав №778

Про розроблення детального плану території для розміщення індивідуальної житлової забудови на вул. Раточинській в м.Бориславі Дрогобицького району Львівської області

Відповідно до п.42 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.17, 19, 21, 25, 26, 29 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 „Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, ДБН Б.1.1-14:2012 „Склад та зміст детального плану території”, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 08.12.2021 р. №34/18, розглянувши доповідну записку начальника управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бреня Любомира про розроблення детального плану території для розміщення індивідуальної житлової забудови на вул. Раточинській в м. Борислав, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Розробити детальний план території для розміщення індивідуальної житлової забудови на вул. Раточинській в м. Бориславі Дрогобицького району Львівської області.
2. Визначити замовником містобудівної документації, зазначеної у п.1 цього рішення, Бориславську міську раду.

3. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради (Бреньо Любомир) забезпечити виготовлення містобудівної документації.

4. Фінансування робіт містобудівної документації здійснити за рахунок коштів місцевого бюджету, коштів міжнародної технічної та/або фінансової допомоги, у тому числі у вигляді грантів.

5. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради (Бреньо Любомир) рішення оприлюднити у місцевих засобах масової інформації та розмістити на офіційному веб – сайті міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments