Рішення Бориславської міської ради “Про утворення робочої групи з реалізації інвестиційного проекту для виконання робіт на об’єкті «Впровадження когенераційних технологій в приміщенні ЦТП котельні по вул. Сосюри,5 «В» в м. Бориславі Львівської області».”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
23 грудня 2021 року Борислав №779

Про утворення робочої групи з реалізації інвестиційного проекту для виконання робіт на об’єкті «Впровадження когенераційних технологій в приміщенні ЦТП котельні по вул. Сосюри,5 «В» в м. Бориславі Львівської області».

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, оборонної роботи від 22.12.2021 р. №17/2, клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 06.12.2021 року № 01-10/440 та у зв’язку з відсутньою можливістю залучення коштів з державного та обласного бюджетів, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Утворити робочу групу з реалізації інвестиційного проекту для виконання робіт на об’єкті «Впровадження когенераційних технологій в приміщенні ЦТП котельні по вул. Сосюри,5 «В» в м. Бориславі Львівської області».

2. Затвердити персональний склад робочої групи з реалізації інвестиційного проекту для виконання робіт на об’єкті «Впровадження когенераційних технологій в приміщенні ЦТП котельні по вул. Сосюри,5 «В» в м. Бориславі Львівської області» :

Садлівський Роман – перший заступник міського голови, голова робочої групи;

Корпан Роман – головний спеціаліст з технічного нагляду та енергозбереження управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради, секретар робочої групи ;
Члени робочої групи :
Левицький Олег – начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради;

Попель Лев – начальник відділу економіки;

Мельничок Володимир – головний спеціаліст відділу правового забезпечення;

Дубас Богдан – директор комунального підприємства «Бориславтеплоенерго»

Ігнатишин Оксана – головний бухгалтер комунального підприємства «Бориславтеплоенерго»;

Корконішко Геннадій – головний економіст комунального підприємства «Бориславтеплоенерго»;

Миськів Ірина – головний спеціаліст відділу доходів фінансового управління міської ради;

Балабанська Оксана – начальник відділу розвитку;

Кікіс Роман – начальник відділу комунального майна;

Зелінський Руслан – депутат Бориславської міської ради (за згодою);

Тарновецький Ігор – депутат Бориславської міської ради (за згодою)

3. Робочій групі з реалізації інвестиційного проекту для виконання робіт на об’єкті «Впровадження когенераційних технологій в приміщені ЦТП котельні по вул. Сосюри,5 «В» в м. Бориславі Львівської області» (Садлівський Роман) провести роботу щодо шляхів залучення коштів для виконання робіт. Пропозиції з реалізації інвестиційного проекту надати міській раді на розгляд.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа та постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, оборонної роботи (Тарновецький Ігор).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments