Рішення Бориславської міської ради “Про відмову громадянам у розробленні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
17 жовтня 2019 року Борислав №2143

Про відмову громадянам у розробленні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 35, 118, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 27 березня 2019 року №57/18, №57/35, від 26 червня 2018 року №30/65, розглянувши заяви Дум’як О.С., Лихої О.М., Мисів К.В., Мачужака І.І. про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити громадянці Дум’як Олені Степанівні, яка зареєстрована у м.Бориславі, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 700 кв.м. вул. Джерельній у м. Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно з генпланом міста потрапляє в охоронну зону планувальних обмежень НГВУ “Бориславнафтогаз”.

2. Відмовити громадянці Мисів Катерині Василівні, яка зареєстрована у м.Бориславі, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1200 кв.м. вул.Володимира Великого у м.Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно з генпланом міста та планом зонування міста – існуюча житлова забудова, де ділянки надаються для будівництва житла після розроблення містобудівної документації (детального плану території).

3. Відмовити громадянину Мачужаку Івану Іллічу, який зареєстрований у м.Бориславі, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1000 кв.м. на вул.Палія у м. Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно з генпланом міста потрапляє в охоронну зону планувальних обмежень НГВУ “Бориславнафтогаз” ЛЕП 35 кВ.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І.Р. Яворський

Вкладення