Рішення Бориславської міської ради “Про відмову громадянам у розробленні проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
22 грудня 2020 року Борислав №45

Про відмову громадянам у розробленні проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 118, 123 Земельного кодексу України, статей 17, 18, 19, 24, 25 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, розглянувши заяви громадян Яковлєва Юрія, Панчака Івана, Дідун Галини, Прохоренка Олега, Коника Романа, Тустановської Надії, Кузика Ігоря про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 16.12.2020 р. №2/17, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити громадянину Яковлєву Юрію Миколайовичу, який зареєстрований у м.Трускавці, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 227 кв.м. на вул..Модрицькій у м.Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації. Згідно з генеральним планом та планом зонування міста запроектована малоповерхова індивідуальна житлова забудова. На дану територію розроблено детальний план території. Виділяти земельні ділянки можна тільки після його затвердження.

2. Відмовити громадянину Панчаку Івану Михайловичу, який зареєстрований у м.Бориславі, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 75 кв.м. на вул. Потік у м.Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельні ділянки не відповідає містобудівній документації.

3. Відмовити громадянці Дідун Галині Миронівні, яка зареєстрована у м.Бориславі у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1000 кв.м. на вул.Модрицькій у м.Бориславі для будівництва та обслуговування житлового будинку у зв’язку з тим, що ця земельні ділянки не відповідає містобудівній документації. Згідно з генеральним планом та планом зонування міста запроектована малоповерхова індивідуальна житлова забудова. На дану територію розроблено детальний план території. Виділяти земельні ділянки можна тільки після його затвердження.

4. Відмовити громадянам у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 1000 кв.м. для будівництва та обслуговування житлового будинку та площею 1200 кв.м. для ведення садівництва на вул.С.Бандери у м. Бориславі у зв’язку з тим, що ці земельні ділянки не відповідають містобудівній документації. На цю територію розробляється детальний план території під будівництво індивідуальної житлової забудови. Виділення земельних ділянок може бути після проходження процедури громадських слухань та затвердження містобудівної документації, а саме:
– Прохоренку Олегу Івановичу, який зареєстрований у м.Бориславі;
– Конику Роману Євстаховичу, який зареєстрований у м.Бориславі..

5. Відмовити громадянці Тустановській Надії Петрівні, яка зареєстрована у м.Бориславі, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1200 кв.м. на вул. Б. Хмельницького у м.Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельні ділянки не відповідає містобудівній документації. Згідно з генеральним планом та планом зонування міста – існуюча житлова забудова, зона планувальних обмежень НГВУ “Бориславнафтогаз”.

6. Відмовити громадянину Кузику Ігорю Юрійовичу, який зареєстрований у м.Бориславі, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 960 кв.м. на вул.Дрогобицькій у м.Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації. Згідно з генеральним планом та планом зонування міста – район існуючої та запроектованої індивідуальної житлової забудови. На цю територію розробляється детальний план території під будівництво індивідуальної житлової забудови. Виділення земельних ділянок може бути після проходження процедури громадських слухань та затвердження містобудівної документації.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments