Рішення Бориславської міської ради “Про відмову у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
28 червня 2022 року Борислав №1000

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проектів
землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 35, 40, 118, 123 Земельного кодексу України, статей 17, 18, 19, 24, 25 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, беручи до уваги довідки відділу архітектури та містобудування, розглянувши заяви Голови Ігоря, Гайгеля Андріана про виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 27.06.2022 року №43/10, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити Голові Ігорю Володимировичу, який зареєстрований у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1121 га, на вул.С.Коваліва у м.Бориславі для ведення садівництва, у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає вимогам містобудівної документації, так як згідно з генеральним планом та планом зонування міста – багатоповерхова житлова забудова та закладів освіти.

2. Відмовити Гайгелю Андріану Ігоровичу, який зареєстрований у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1000 га, на вул.Б.Хмельницького у м.Бориславі Львівської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає вимогам містобудівної документації, так як згідно з генеральним планом та планом зонування міста земельна ділянка знаходиться в охоронній зоні діючих свердловин №167, №191, №147 і не придатна для забудови.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments