Рішення Бориславської міської ради “Про відмову у наданні дозволу службі автомобільних доріг у Львівській області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
14 листопада 2019 року Борислав №2190

Про відмову у наданні дозволу службі автомобільних доріг у Львівській області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 71, 92, 123, 134 Земельного кодексу України, статей 17, 18, 19, 24, 25 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 02 жовтня 2019 року №73/18, розглянувши заяву служби автомобільних доріг у Львівській області про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Відмовити Службі автомобільних доріг у Львівській області у розробленні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,5 га для будівництва та обслуговування автомобільної дороги державного значення Т-14-02 Східниця – Пісочна на ділянці км.16+100-км 21+700 в м.Бориславі у зв’язку з тим, що частина земельної ділянки потрапляє на земельну ділянку, яка знаходиться в оренді товариства з обмеженою відповідальністю “АКВІЛОН ФІНАНС”.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І. Р. Яворський

Attachments